Категории

Новинки
Хиты
СКИДКИ
Для неё
Для него
Для дома
Для деток
Отзывы
Доставка и оплата
Контакты

Контакти

Компанія

Інтернет-магазин «Милий дім»
miliydom.com.ua
Адреса

м. Харків, Харківськая область, вул. Г. Праці 20/321а
Телефони

+38 (095) 358 69 79 (Viber)
+38 (073) 374 48 24
+38 (096) 674 96 98


Останні відгуки

25.02.2024 рік.
25.02.2024

Замовляла курточку.Швидко прийшла посилка.Приміряла у відділенні все супер.І колір красивий і модель також.Дякую.

Юлія
14.02.2024

Дуже дякую Вам за шикарний костюм)))!Якість просто супер ))Дуже рада , що обрала саме Ваш магазин )!Дякую, що допомогли в точному підборі розміру, це дуже важливо ))!)рекомендую всім))!

Віта
27.11.2023

Замовляла пуховик. Швидка доставка, чудова якість, гарне обслуговування!) Щиро дякую! Миру і процвітання Вашому магазину!

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ РОЗМІР?  

Щоб правильно визначити свій розмір, Вам потрібно правильно виміряти свої параметри та виходячи з цих даних вибрати потрібний розмір. Для точного визначення розмірів Вам потрібно виміряти 3 основні параметри: ОГ – об'єм грудей, ВІД – об'єм талії, ОБ – об'єм стегон. За допомогою цих параметрів ми зможемо Вам підказати, який розмір Вам підійде. Якщо Ви не впевнені з вибором розміру, ми з радістю Вам допоможемо підібрати розмір і по
Кожен товар на сайті ми описуємо максимум, але є моделі, в яких постачальники не надають нам вимірів. Для цього Ви можете брати за основу наші приблизні таблиці у цьому розділі. Якщо Вам потрібні виміри, просто залиште коментар у замовленні або скажіть про це оператору, ми по можливості надамо максимальну інформацію та всі потрібні виміри, щоб правильно підібрати розмір, який Вам підходить. 

Як правильно зняти мірки? Основні мірки знімаються горизонтально швейним сантиметром. ОГ або обхват грудей знімається по самих виступаючих точках, ВІД або обхват талії - по природній лінії талії, і нарешті ПРО - або обхват стегон - по найширшій частині стегон. Нічого складного.

Також можна знімати мірки за своїм одягом, який Ви носите. Для цього потрібно розкласти Вашу стару річ на рівну поверхню і швейним сантиметром зняти мірки як на малюнку нижче.  


ЖІНОЧА РОЗМІРНА сітка

* Можливі розбіжності 1-3 см.


ЧОЛОВІЧА РОЗМІРНА сітка

* Можливі розбіжності 1-3 см.

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР ВЗУТТЯ?

Для правильного визначення розміру взуття Вам необхідно виміряти стопу.  Ми рекомендуємо робити це наприкінці дня, тому що ноги розстаптуються і стають більшими. Для цього потрібно стати на аркуш паперу і обвести ногу олівцем. Для зручності можна сісти. Якщо збираєтеся носити взуття під шкарпетки, їх варто одягнути і вимірювати стопу разом з ними. Щоб правильно визначити стопу, виміряйте відстань між найвіддаленішими точками на кресленні, як показано на малюнку. Виміряйте обидві ноги та оберіть велику довжину.

Однією з найчастіших помилок при вимірюванні стопи є  вимірювання лінійкою чи метром на вазі! Якщо хочете підібрати правильно розмір, ніколи так не робіть!


Наприклад, Ви носите 38-й розмір (24,5 см). Помірявши на вазі стопу, у Вас вийде 23,5 або 23 см, що відповідає взагалі 36-му розміру!!!

 

Як виміряти по устілці? 

Також можна зробити замір взуття по устілці. Для цього Вам необхідно дістати устілку з максимально підходящого за розміром взуття. Виміряти відстань від краю п'яти до віддаленого кінчика пальців і вуаля! Вашу довжину для замовлення отримано. Але! Будьте уважні! Устілки можуть бути різними і якщо устілка має властивість загинатися в п'яті до верху, потрібно заміряти відстань від загину до миска. Якщо ж устілка рівна, тоді її потрібно міряти від миска до п'яти.


Багато людей зустрічається проміжний розмір ноги, наприклад 40,5. Якщо це ваш випадок, а марка, взуття якої ви хочете придбати вперше, має тільки цільну розмірну сітку (40, 41, 42 і т.д.), слід вибирати найближчий до Вашого більший розмір. Тобто для ноги 40,5 підійде 41 розмір.Повномірна розмірна сітка взуття: